Aktualności: Turniej Mikołajkowy Siatkarskich Trójek

Turniej Mikołajkowy Siatkarskich Trójek

W dniu 6 grudnia 2018 r. odbył się wewnątrzszkolny VI Turniej Mikołajkowy Siatkarskich Trójek.   W zawodach startowało 7 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Rywalizacja w grupach toczyła się systemem &bdqu...

W zawodach startowało 7 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Rywalizacja w grupach toczyła się systemem „każdy z każdym", a do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły.

W meczu o III miejsce zwyciężył (2:1) zespół „O jejku", pokonując „Orły Gacka". W finale również dopiero w tie breaku zwyciężył zespół „Kajtek bez majtek"(I miejsce) nad „Siatkarzami" (II miejsce).

Turniej odbył się w miłej i świątecznej atmosferze, a Pani Dyrektor Bożena Kozak wręczyła słodycze, nagrody i medale, które jak co roku ufundowała Rada Rodziców.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zespołom.
Już teraz zapraszamy za rok:)