Aktualności: Udział klas wojskowych w uroczystościach patriotycznych

Udział klas wojskowych w uroczystościach patriotycznych

W dniu 14 września 2018 r. uczniowie klas wojskowych brali udział w uroczystości z udziałem Kombatantów i Władz Dzielnicy zorganizowanej z okazji 79. Rocznicy obrony Warszawy-Pragi oraz 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczyste obchody odbyły się przy Pomniku-Kamieniu 21. Warszawskiego Pułku Piechoty "Dzieci Warszawy".

Nasi uczniowie z pocztem sztandarowym pełnili wartę honorową, asystowali, składając kwiaty i wiązanki. Patryk Wypustek wyrecytował wiersz Władysława Broniewskiego pt. ,,Żołnierz Polski".