Aktualności: Wizyta gości z Litwy

Wizyta gości z Litwy

16 października 2018 r. nasze Liceum gościło delegację uczestników międzynarodowego projektu „Czas liderów 3” – przedstawicieli Ministerstwa Nauki i Oświaty Litwy, administracji samorządowej, dyrektorów szkół i nauczycieli z Litwy.

Gośćmi spotkania byli również: Marcin Kluś, Przewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Południe, Beata Walkiewicz, reprezentująca WCiES oraz przedstawiciel Wydziału Oświaty i Wychowania, Andrzej Kołodziejczyk.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania polskich i litewskich modeli współpracy instytucji oświatowych i samorządów na różnych szczeblach.

Przytoczono również przykłady dobrych praktyk współpracy naszego Liceum z samorządem lokalnym oraz z organizacjami pozarządowymi w zakresie wsparcia ucznia zdolnego.