Aktualności: Salon Maturzystów

Salon Maturzystów

12 i 13 września br. wszystkie klasy trzecie wzięły udział w Salonie Maturzystów „Perspektywy 2018”. Skorzystaliśmy z porad ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie analizy i wymagań egzaminacyjnych z takich przedmiotów jak: język polski, matematyka, historia, geografia, biologia i chemia. Grupa uczniów wzięła udział w spotkaniu pt. „Chcę być kimś! Czyli, jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają wywalone”, które zostało brawurowo poprowadzone przez mówcę motywacyjnego pana Michała Zawadkę, autora bestsellerowej serii dla młodzieży „Chcę być kimś”. Wiele ciekawych rozmów miało też miejsce podczas spotkań przy stoiskach poszczególnych uczelni wyższych, a nasi nauczyciele zaprosili do szkoły przedstawicielkę Elab Education Laboratory – pani Sandra Staniszewska odwiedziła nas 25 września i opowiedziała klasom 3a i 3b o tym, jak aplikować na uczelnie zagraniczne z Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii. Kolejne „Perspektywy” na Politechnice Warszawskiej już za rok!