Aktualności: Dzień Europejski

Dzień Europejski

Za nami kolejna edycja projektu „Dzień Europejski”, którego tegorocznym motywem były „Twarze Europy”. W finałowym konkursie 6 czerwca najlepsi nie zawiedli – było dużo pozytywnych emocji oraz zabawy.  Jury obradowało pod przewodnictwem Pani Dyrektor Bożeny Kozak, a nagrody konkursowe – pendrivy, zabawne długopisy i torby na lato - zostały ufundowane przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Nagrodę główną, czyli czekoladowy globus, przekazała szkole Pijalnia Czekolady E. Wedel „Rogatka”. Sponsorom nagród serdecznie dziękujemy.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce – klasa 1c: prezentacja Słowenii

II miejsce – klasa 1a: prezentacja Hiszpanii

III miejsce – klasa 2b: prezentacja Belgii

Wszystkim uczniom realizującym projekt należy się uznanie za wkład pracy, a  zwycięzcom przekazujemy gratulacje za jakość prezentacji! Przesyłamy podziękowania nauczycielom, którzy zorganizowali Dzień Europejski, oraz wszystkim, którzy służyli pomocą: zarówno nauczycielom, jak i uczniom (sprawy techniczne)smiley.