Aktualności: Wizyta w Sejmie i Senacie klasy Ib

Wizyta w Sejmie i Senacie klasy Ib

Dnia 23 kwietnia 2018 roku  klasa I b (europejska) wraz z wychowawczynią - p. Aleksandrą Kaczmarek-Dołgopoł oraz z opiekunem grupy - p. Kamilem Sołtykiewiczem wybrała się do Sejmu i Senatu. W ciągu godzinnego zwiedzania,uczniowi...

W ciągu godzinnego zwiedzania,uczniowie wraz z opiekunami, zostali oprowadzeni po budynkach Sejmu i Senatu.
Pan przewodnik przybliżył historię parlamentu, informując w jaki sposób on funkcjonuje oraz jak powstaje ustawa. Dodatkowo, zapoznał młodzież z pracą, obowiązkami, a także prawami parlamentarzystów. Uczniowie chętnie udzielali się podczas wizyty, pokazując wiedzę zdobytą na zajęciach WOS-u.
Bardzo dziękujemy p. Ireneuszowi Pobudkiewiczowi za zorganizowanie wycieczki klasowej.

Aleksandra Kaczmarek-Dołgopoł

(Wychowawczyni klasy I b)