Aktualności: Ślubowanie kadetów klasy wojskowej

Ślubowanie kadetów klasy wojskowej

W dniu 9 listopada 2017 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie kadetów klasy wojskowej. W tym roku ceremonia ta była połączona z uroczystością na cześć generała Stanisława Sosabowskiego, zorganizowaną przy wsp&oac...

W tym roku ceremonia ta była połączona z uroczystością na cześć generała Stanisława Sosabowskiego, zorganizowaną przy współpracy z fundacją KOS. Program uroczystości obejmował m.in. zaciągnięcie warty honorowej przed symbolem praskich barykad granatnikiem wz.46, apel pamięci oraz prelekcję i zwiedzanie wystawy o generale Stanisławie Sosabowskim. Po części oficjalnej gospodarze zaprosili wszystkich gości na poczęstunek.